Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur voetbalvereniging DWOW

Bestuur voetbalvereniging DWOW

HOOFDBESTUUR

Voorzitter Marcel Quinten voorzitter@dwow.nl 06-42557577
Secretaris Edwin Zomerdijk secretaris@dwow.nl 06-31778549
Penningmeester Martien Bruin penningmeester@dwow.nl 06-54916806
Voorzitter jeugdvoetbal Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Algemene zaken Niels de Vries zaalvoetbal@dwow.nl 06-36085363
Algemene zaken Marco Zwier algemenezaken@dwow.nl 06-55345297
Algemene zaken Cynthia Inder Maur algemeen@dwow.nl 06-23021222

JEUGDBESTUUR

Jeugdvoorzitter Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Jeugdsecretaris Claudia van den Oord jeugdsecretaris@dwow.nl 06-14900886
Coördinator Meisjes Manon Verblaauw meidenvoetbal@dwow.nl 06-45197870
Algemene zaken Martijn Schelfhout jeugdactiviteiten@dwow.nl 06-30305328
Hoofd jeugdopleiding Ton Korevaar hoofdjeugdopleiding@dwow.nl 06-10801157
Administratie jeugd Ton Korevaar jeugdopleiding@dwow.nl  06-10801157
Algemene zaken Jeugd Stefan v/d Werf jeugdalgemenezaken@dwow.nl 06 -15677342

ALGEMEEN

Wedstrijdsecretaris Frank v/d Werf wedstrijdsecretaris@dwow.nl 06-11047213
Ledensecretariaat Ton Korevaar ledensecretaris@dwow.nl 06-10801157
Redactie Website  Ton Korevaar redactie@dwow.nl 06-10801157
Zaalvoetbal  Gert Jan Schipper zaal@dwow.nl 06-37040738
Sponsorzaken Gert-Jan Schipper sponsorcommissie@dwow.nl 0227-720221
AZ-Talentenplan & Stagebegeleider Arie Blokker opleiding@dwow.nl 06-34095020
Scheidsrechter Coördinator Arjan inde Maur scheidsrechterzaken@dwow.nl NB
Websitebeheer en onderhoud Rinze de Vries internet@dwow.nl  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!