Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Bestuur voetbalvereniging DWOW

Bestuur voetbalvereniging DWOW

HOOFDBESTUUR

Voorzitter Marcel Quinten voorzitter@dwow.nl 06-42557577
Secretaris  a.i. Ingrid Reijers secretaris@dwow.nl 06-29283505
Penningmeester Martien Bruin penningmeester@dwow.nl 06-54916806
Voorzitter jeugdvoetbal Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Algemene zaken Niels de Vries zaalvoetbal@dwow.nl 06-36085363
Algemene zaken Vacature algemenezaken@dwow.nl  
Algemene zaken Cynthia Inder Maur algemeen@dwow.nl 06-23021222

JEUGDBESTUUR

Jeugdvoorzitter Wim van de Wetering jeugdvoorzitter@dwow.nl 06-20709444
Jeugdsecretaris Claudia van den Oord jeugdsecretaris@dwow.nl 06-14900886
Coördinator Meisjes Manon Verblaauw meidenvoetbal@dwow.nl 06-45197870
Algemene zaken Martijn Schelfhout jeugdactiviteiten@dwow.nl 06-30305328
Hoofd jeugdopleiding Wim van de Wetering hoofdjeugdopleiding@dwow.nl  
Administratie jeugd Wim van de Wetering jeugdopleiding@dwow.nl   
Algemene zaken Jeugd Stefan v/d Werf jeugdalgemenezaken@dwow.nl 06 -15677342

ALGEMEEN

Wedstrijdsecretaris Frank v/d Werf wedstrijdsecretaris@dwow.nl 06-11047213
Ledensecretariaat Thérèse Zwier ledensecretaris@dwow.nl  
Redactie Website    redactie@dwow.nl  
Zaalvoetbal  Gert Jan Schipper zaal@dwow.nl 06-37040738
Sponsorzaken   sponsorcommissie@dwow.nl  
AZ-Talentenplan & Stagebegeleider   opleiding@dwow.nl  
Scheidsrechter Coördinator Marco Zwier   06-55345297
Websitebeheer en onderhoud Rinze de Vries internet@dwow.nl  
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!